Zawierzenie siebie i Anglii Najświętszej Maryi Pannie

„Zawierzenia siebie i Anglii Najświętszej Maryi Pannie”, odbędzie się 29.03.2020. Angielski Kościół Rzymskokatolicki pod przewodnictwem kard. Vincenta Nicholsa przygotowuje się do tego od 2 lat, min. przez peregrynację figury MB z Walsingham.
Sanktuarium w Walsingham, które jest organizatorem zaznacza, że 29go o godz. 12.00 Aktu zawierzenia dokonają kapłani w kościołach i katedrach (tansmisje online, TV). Natomiast świeccy zrobią to w swoich domach, w rodzinach, indywidualnie.
Plan zawierzenia i modlitwy w j. polskim:
1. W dniach 26-28 MARCA – Triduum modlitewne, podczas którego w kościołach (bez udziału wiernych) i domach będziemy odmawiać LITANIĘ DO ŚWIĘTYCH I MĘCZENNIKÓW ANGLII oraz RÓŻANIEC. O ile to możliwe zalecane jest znajdowanie się w stanie łaski uświęcającej.
2. W NIEDZIELĘ 29 MARCA O GODZ. 12.00: Zawierzenie samych siebie i Anglii Maryi.
Modlitwy zawierzenia zostały przetłumaczone na język polski:
– OBIETNICA ANIOŁA PAŃSKIEGO
– AKT ZAWIERZENIA ANGLII NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNIE Można je ściągnąć z lokalizacji online: https://radio.bobola.church/zawierzenie-anglii-maryi/
Pod poniższym linkiem znajduje się oficjalna strona zawierzenia: www.behold2020.com
Organizatorzy proszą aby osoby które wezmą udział w zawierzeniu, zgłosiły swoje uczestnictwo przez stronę zawierzenia: Tak samo mogą to zrobić osoby indywidualne.

29 marca zawierzymy samych siebie i Anglię Maryi >>

Keep Reading

PreviousNext