Ogłoszenia Parafialne

1. Różaniec święty to zbroja duchowa dawnych i nowych czasów. [...] Różaniec nas zbawia, róźaniec wesprze w trudach codziennego życia. Wróćmy do róźańca na codzień, a odnajdziemy pokój Chrystusowy, jakiego świat dać nie może”. Z przemówienia kard. Augusta Hlonda z 1948 roku.

2. Katechezy do bierzmowania odbywają się w Domu Polskim w Hove we wtorki o 18.30 oraz czwartki w Crawley o 19.30 w salce przy kościele. Bardzo prosze młodzież i rodziców do uczestnictwa we mszach sw. niedzielnych. Ciesze się, że rodzice razem z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii sw gorliwie we mszach sw. uczestniczą.

3. Msza św. w każdy I-wszy piątek miesiąca w Domu Polskim o godz 18.30 ( od 17.30 okazja do spowiedzi) zaś w pierwsze soboty miesiąca msza sw w Crawley o godz. 11.00 (od 10.30 różaniec i okazja do spowiedzi )

4. 125 lat Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii. Jubileuszowej mszy św. w parafii pw. MB Częstochowskiej i św. Kazimierza w Londynie (27 października o godz 12.30) przedwodniczył będzie ks. abpa Stanisław Gądecki.

5. Okazję do dyskusji i modlitwy dają comiesięczne spotkania mężczyzn z grupy Świętego Józefa. Szczegółowych informacji można zaczerpnąć u Grzegorza Czapigi.

6. Obiady w Domu Polskim: 20 października i 10 listopada o godzinie 12-12.30 a w pozostałe niedziele okazja do wspólnego spotknia się w Domu Polskim przy cieście, kawie i herbacie po mszy świętej.

7. W sprawie wynajmu sali w Domu Polskiego proszę o kontakt z Grzegorzem Czapigą – tel. 07906245233.

8. Msza Św. połaczona z adoracją uwielbienia odbędzie się 22 listopada (piątek) w kościele pw. św. Jerzego w Hove. Od godz 18-19 okazja do spowiedzi a o godz. 19 msza sw.