Ogłoszenia Parafialne

1. Możliwość spowiedzi przed świętami: w Crawley – 11 i 18 grudnia ( piatek) od 17.30 do 18.30; w Brighton – 21 grudnia (poniedziałek) od godz. 17.30 do 19.00; w pozostałych miejscowościach przed i po mszach św.
  2. Katecheza dla dzieci komunijnych: środa- godz 18.00 w Domu Polskim w Hove oraz sobota – godz. 12.00 w St. Wilfrid’s Way, Old Horsham Road, Crawley RH11 8PG; 10 stycznia o godz 18.00 po mszy sw niedzielnej w St Agnes Church w Eastbourne.
  3. 27 grudnia w niedziele (Święto Św. Rodziny) – będziemy modlić się za długoletniego proboszcza tutejszej parafii, śp. ks. Krzysztofa Kozakiewicza w III rocznicę śmierci.
  4. 31 grudnia (czwartek) w Domu Polskim o godz. 12.00 odprawiona zostanie msza św. dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane przez nas w mijającym roku. Od godz. 11.15 okazja do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  5. W Nowy Rok podczas mszy św. w Crawley (godz 11.15.) i Brighton (13.00) naszą parafie i rodziny zawierzymy Panu Bogu poprzez wstawiennictwo Św. Bożej Rodzicielki.
  6. Począwszy od grudnia, bezpośrednio po nabożeństwach będzie można nabyć świece Caritas, opłatki wigilijne i kartki świąteczne.
  7. Wizyty duszpasterskie wraz ze święceniem mieszkań i błogosławieństwem mieszkańców rozpocznę zaraz po świętach. Na zwyczajową kolędę można zapisać się mailowo, telefonicznie lub zgłosić się po każdej mszy św.
  8. W imieniu Rady Parafialnej i swoim serdecznie dziękuję za deklaracje iofiary Gift Aid. Koperty na nowy rok będą do odbioru po mszach św.
  9. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnychza żyjących i zmarłych.