Ogłoszenia parafialne:

1. Począwszy od grudnia, w każdą drugą sobotę miesiąca w Kościele św. Augustyna w Tunbridge Wells będzie sprawowane comiesięczne nabożeństwo. Inauguracyjne spotkanie odbędzie się w sobotę, 14 grudnia o 12:00 (od 11:30 będzie okazja przystąpienia do spowiedzi). Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych, szczególnie dzieci i młodzież.
  2. Możliwość spowiedzi przed świętami: w Brighton – 16 grudnia (poniedziałek) od godz. 17.30 do 20.00; w Crawley - 22 grudnia (niedziela) od 10.15 do 13.30; w pozostałych miejscowościach przed i po mszach św.
  3. W niedzielę, 8 grudnia zarząd South Coast Charity Trust bardzo serdecznie zaprasza wszystkich seniorów na opłatek.
  4. 26 grudnia w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia - podczas mszy św. o godz. 12.30 będziemy modlić się za długoletniego proboszcza tutejszej parafii, śp. ks. Krzysztofa Kozakiewicza w II rocznicę śmierci.
  5. 31 grudnia (wtorek) w Domu Polskim o godz. 12.00 odprawiona zostanie msza św. dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane przez nas w mijającym roku. Od godz. 11.00 okazja do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W Nowy Rok podczas mszy św. w Crawley (godz 10.30) i Brighton (12.30) nasze parafie i rodziny zawierzymy Panu Bogu poprzez wstawiennictwo Św. Bożej Rodzicielki.
  7. Daty obiadów w Domu Polskim: 12 stycznia, 9 lutego i 8 marca. Zaczynamy pomiędzy 12.00, a 12.30. W pozostałe niedziele po porannej mszy świętej również zapraszamy na spotkania do Domu Polskiego, tym razem przy cieście, kawie i herbacie.
  8. Począwszy od grudnia, bezpośrednio po nabożeństwach będzie można nabyć świece Caritas, opłatki wigilijne i kartki świąteczne.
  9. Wizyty duszpasterskie wraz ze święceniem mieszkań i błogosławieństwem mieszkańców rozpocznę zaraz po świętach. Na zwyczajową kolędę można zapisać się mailowo, telefonicznie lub zgłosić się osobiście po każdej mszy św. Nie potrzeba przygotowywać wody święconej.
  10. W imieniu Rady Parafialnej i swoim serdecznie dziękuję za deklaracje i ofiary Gift Aid. Koperty na nowy rok będą do odbioru po mszach św.
  11. Walne zebranie parafialne połączone z podsumowaniem całego roku pracy odbędzie się 27 stycznia o godz 19.00
  12. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za żyjących i zmarłych.