Ogłoszenia Parafialne

1. Możliwość spowiedzi przed świętami: w Brighton – 13 grudnia  (poniedziałek) od godz. 17.30 do 19.00; w Crawley – 23 grudnia (czwartek ) od 17.30 do 18.30; w pozostałych miejscowościach przed i po mszach św.
  2. 24 grudnia (piątek) o godz. 10.30 – będziemy modlić się za długoletniego proboszcza tutejszej parafii, śp. ks. Krzysztofa Kozakiewicza w IV rocznicę śmierci.
  3. Kurs przedmałżeński połączony z poradnią rodzinną – 29 grudnia (środa) o godz. 18.00 w Domu Polskim w Hove.
  4. 31 grudnia (piątek) w Domu Polskim o godz. 12.00 odprawiona zostanie msza św. dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane przez nas w mijającym roku. Od godz. 11.15 okazja do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  5. W Nowy Rok podczas mszy św. w Crawley (godz. 11.30) i Hove ( godz. 13.30) naszą parafię i rodziny zawierzymy Panu Bogu poprzez wstawiennictwo Św. Bożej Rodzicielki.
  6. Wizyty duszpasterskie (kolęda) wraz ze święceniem mieszkań
    i błogosławieństwem mieszkańców rozpocznę zaraz po świętach. Na zwyczajową kolędę można zapisać się mailowo, telefonicznie lub zgłosić się po każdej mszy św.
  7. Msza św. w każdy czwartek w Crawley o godz. 18.00. Przed mszą św. okazja do spowiedzi.
  8. Zachęcam do praktykowania I-wszych piątków miesiąca w 2022 roku. Msza św. w St. Georges Chuch w Hove (w każdy I-wszy piątek) o godz. 18.30 a przed mszą św. okazja do spowiedzi.
  9. Spotkania grupy Mężczyzn Św. Józefa odbywają się w każdą środę o godz. 19.00 w Domu Polskim w Hove. Zachęcam młodych panów do włączenia się do tej wspólnoty. Szczegółów udziela prowadzący Marcin Kuzborski (m. 07894109809)
  10. Modlitewne spotkania Wspólnoty Domowego Kościoła odbywają się w czwartą sobotę miesiąca w Domu Polskim od godz. 11.00
  11. W imieniu Rady Parafialnej i swoim serdecznie dziękuję za deklaracje i ofiary Gift Aid. Koperty na nowy rok będą do odbioru po mszach św.
  12. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnychza żyjących i zmarłych.