1. Uroczystość Bożego Ciała będziemy przeżywać w niedziele 23 czerwca.
  2. Uroczystość ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła będziemy przeżywać w niedziele 30 czerwca. W sobotę 29.06 nie będzie mszy św. w Hove o godz.18.30.
  3. Trwają zapisy dzieci do udziału w katechezie przygotowującej do I Komunii św. w maju 2020. Pierwsza katecheza dla dzieci i ich rodziców odbędzie się 10 lipca w Domu Polskim w Hove o godz 18.00 zaś w Crawley po mszy św niedzielnej 14 lipca.
  4. Kurs przedmałżeński rozpocznie się 9 lipca w Domu Polskim o godz. 18.30 zaś poradnia rodzinna 13 lipca także w Domu Polskim od godz 9.00 -13.00.
  5. Uroczystość Wniebowzięcia NMP – (15 sierpnia - czwartek). Msze św. w Domu Polskim o godz 10.30, w Crawley o 18.00 oraz w kościele w Hove o 19.30.
  6. Autokarowa Pielgrzymka do Sanktuarium MB w Aysfold - 1 wrzesnia (niedziela). Zapisy przyjmuje Pani Zofia Nosal.
  7. Terminy obiadów w Domu Polskim – 9 czerwca oraz 14 lipca. Cena obiadu £7 a w pozostałe niedziele okazja do wspólnego spotknia się w Domu Polskim przy cieście, kawie i herbacie po mszy świętej.
  8. Pożegnanie Pani Prezes Marty Stemplewskiej - W imnienu całej parafii dziękuję za troskę o parafię przez długie lata. Za bezinteresowną posługę, zaangażowanie i poświęcony czas szczere Bóg zapłać. Życzymy pani Marcie
    z rodziną pomyślności w rodzinnych stronach oraz dalszej opieki NMP.
  9. Dziękuję za systematyczne wspieranie naszej parafii. W dalszym ciągu zachęcam do wspierania w formie Gift Aid czy też Standing Order. Szczegółów udziela skarbnik parafii Paulina Zych oraz ks. Tadeusz.
  10. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za żyjących i zmarłych.
  11. Okazja do spowiedzi przed i po mszy sw. w każdą niedziele, także w Domu Polskim w Hove oraz można umówić się dzwoniąc na m. 07789897003.