1.Okazja do spowiedzi przed świętami:

Brighton – poniedziałek  29 marca od 17.30 do 19.00 oraz dodatkowa w Crawley w Wielki Piątek w trakcie i po Liturgii  (2 księży)

2.Liturgia Triduum Paschalnego z ograniczeniami i także w wersji skróconej. Proszę się zapisywać po mszach świętych w najbliższą niedzielę.

3. Święcenie pokarmów będzie tylko w Hastings i Eastbourne (w pozostałych miastach nie mamy pozwolenia).

4. Bardzo dziękujemy stewardom za pilnowanie porządku i prosimy o dalszą pomoc.

5. W imieniu rady parafialnej i własnym bardzo dziękuję za finansowewspieranie parafii w czasie całego roku pandemii i proszę o dalsze. Bóg zapłać za ofiary składane na tace oraz w ramach Gift Aid (są jeszcze kopertki gift aid do odebrania).

6. Po Wielkanocy wznawiamy katechezę dla dzieci pierwszokomunijnych.

7. Wznawiamy spotkania grupy Mężczyzn Św. Józefa. Rozpoczęcie w środę 14 kwietnia mszą św. o godz 19.00 w Domu Polskim w Hove.

8. Koło Żywego Różańca – zachęcamy drogich parafian z Brighton do dołączenia się do żywego różańca. Zapisy przyjmuje Pani Lucyna Czapiga tel. 07722121582

9. Od najbliższej soboty powracamy do mszy świętej sobotniej w kościele w Hove (St. Geogres  Church). Msza św o godz 18.30 i spowiedź od 17.45.
10. W dalszym ciągu jestem gotowy z wami się spotkać i także poświęcić wasze domy
i pokoje. Można dzwonić na tel. 07789897003 albo pisać na emaila.

11. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych za zmarłych oraz żyjących.