Ogłoszenia Parafialne

 1. Możliwość spowiedzi przed świętami: w Hove – 19 grudnia (poniedziałek) od godz. 17.30; 21 grudnia ( środa) w Bognor Regis od 17.30; w Crawley – 22 grudnia (czwartek) od 17.30; w pozostałych miejscowościach przed i po mszach św.
 2. o godz. 10.30 – będziemy modlić się za długoletniego proboszcza tutejszej parafii, śp. ks. Krzysztofa Kozakiewicza w V rocznicę śmierci oraz śp. ks. Tadeusza Wojtasa.
 3. (sobota) w Domu Polskim o godz. 11.00 odprawiona zostanie msza św. dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane przez nas w mijającym roku. Przed Mszą św okazja do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
 4. (niedziela): Crawley -11.45; Hove -13.15; Hastings – godz. 18.00 oraz w sobote 31 grudnia tradycyjnie o 18.30. Podczas tych mszy św.naszą parafię i rodziny zawierzymy Panu Bogu poprzez wstawiennictwo Św. Bożej Rodzicielki.
 5. (kolęda) wraz ze święceniem mieszkań
  i błogosławieństwem mieszkańców rozpocznę zaraz po świętach. Na kolędę można zapisać się mailowo, telefonicznie lub zgłosić się po mszy św.
 6. zuchy i harcerze zapraszają na tradycyjne polskie jasełka. Prze tej okazji bardzo dziękuję za zorganizowanie Balu Wszystkich Świętych.
 7. – 28 stycznia (sobota) o godz. 11 w Domu Polskim w Hove.
 8. będziemy modlić się do Dobrego Boga wzywając wstawiennictwa błogosławionego Karla Akutis. Przy końcu każdej mszy sw będzie mozliwość ucałowania relikwii blogosławionego Karla.
 9. Msza św.w każdy czwartek w Crawley o godz. 18.00. Przed mszą św. okazja do spowiedzi.
 10. W imieniu Rady Parafialnej i swoim serdecznie dziękuję za ofiary składane na tacę oraz w formie Gift Aid. Koperty na nowy rok będą do odbioru po mszach św.
 11. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych za żyjących i zmarłych.