Regularne Msze święte w języku polskim

Hove
BN3 1FD
78 Farm Roadponiedziałki, środy, piątkigodz. 10.30
i czwartki godz. 18.00

Przypominamy zasady uczestnictwa we mszy świętej w kaplicy i w kościołach w czasie trwającej epidemii:

przy wejściu do kościoła należy zdezynfekować ręce, w kościele obowiązuje zakrycie twarzy: ust i nosa maseczką lub innym adekwatnym nakryciem, zachowanie dystansu 2m lub co najmniej 1m w ławkach. W kościele jak i przed kościołem nie wolno gromadzić się w grupach większych niż 6 osób. Nie należy gromadzić się przed budynkiem kościoła. W celu pomocy w „Track and Trace”, należy pozostawić dane osobowe: nazwisko + numeru telefonu i daty mszy świętej, gdyby pojawiło się ognisko pozytywnych wyników testów. W kościele w Crawley można zostawić dane wczytując QR za pomocą aplikacji NHS. W pozostałych kościołach dane zbierają stewardowie. Po każdej mszy św. prosimy o pomoc w dezynfekcji ławek.