Msze Święte

Regularne Msze święte w języku polskim

Hove
BN3 7QR
St. George, Court Farm RoadKażda sobotagodz. 18.30
Brighton
BN1 3FH
St. Mary Magdalene, Upper North StreetW każdą niedzielęgodz. 12.45
Eastbourne
BN22 8NE
St. Agnes, 10 Whitley RoadDruga i trzecia niedziela miesiącagodz. 18.00
Tunbridge Wells
TN1 2LY
St Augustine, Crescent RoadCzwarta niedziela miesiącagodz. 19.30
Crawley
RH11 7QD
Queen of Heaven, Stagelands, Langley GreenW każdą niedzielęgodz. 11.15
Hastings
TN34 3EY
Our Lady Star of the Sea, High StreetPierwsza niedziela miesiącagodz. 18.00
Dom Polski, Hove
BN3 1FD
78 Farm Roadponiedziałki, środy, piątkigodz. 10.30
i czwartki godz. 18.00

Przypominamy zasady uczestnictwa we mszy świętej w kaplicy i w kościołach w czasie trwającej epidemii:

przy wejściu do kościoła należy zdezynfekować ręce, w kościele obowiązuje zakrycie twarzy: ust i nosa maseczką lub innym adekwatnym nakryciem, zachowanie dystansu 2m lub co najmniej 1m w ławkach. W kościele jak i przed kościołem nie wolno gromadzić się w grupach większych niż 6 osób. Nie należy gromadzić się przed budynkiem kościoła. W celu pomocy w „Track and Trace”, należy pozostawić dane osobowe: nazwisko + numeru telefonu i daty mszy świętej, gdyby pojawiło się ognisko pozytywnych wyników testów. W kościele w Crawley można zostawić dane wczytując QR za pomocą aplikacji NHS. W pozostałych kościołach dane zbierają stewardowie. Po każdej mszy św. prosimy o pomoc w dezynfekcji ławek.