Uroczystość ku czci Wszystkich Świętych

przeżywać będziemy w niedziele 31 października. 1 listopada będziemy modlić się za Wszystkich Wiernych Zmarłych to tzw. Dzień Zaduszny. Msze św. w dzień zaduszny w Domu Polskim będą o godz 10.30 i 18.30.
Wspólna modlitwa na cmentarzach: w  Hove 30 października (sobota) od godz 11.00; 3 listopada (środa) w Crawley od 11.45; 5 listopada (piątek) w Brighton i Woodingdean od godz 11.30.

Przez cały listopad będzie codziennie sprawowana msza św. za dusze wypomninane. Tak ja w latach poprzednich zachęcam do wypisywania imion zmarłych na listach wypominkowych, które będą rozdawane po mszach św oraz są zamieszczone na stronie parafialnej. Za ofiary składane w ramach wypominek składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.

Keep Reading

PreviousNext