MASZ PROBLEM Z PICIEM

Anonimowi Alkoholicy mogą Ci pomóc

Zadzwoń: 0203 916 00 97

Dyżury pełnimy od poniedziałku do piątku w godz. 19.00-21.00 oraz soboty i niedziele w godz. 17.00 – 21.00

Poza tymi godzinami można nagrać wiadomość na automatyczna sekretarkę, która odsłuchujemy dwa razy na dobę. Oddzwaniamy w ciągu 48 godzin.

pomoc@aalondyn.org

Preambuła AA

Anonimowi Alkoholicy są Wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu. Jedynym warunkiem uczestnictwa we Wspólnocie jest chęć zaprzestania picia. Nie ma w AA żadnych składek ani opłat, jesteśmy samowystarczalni poprzez własne dobrowolne datki. Wspólnota AA nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, organizacją czy instytucją. Nie angażuje się w żadne publiczne polemiki. Nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów. Naszym podstawowym celem jest trwać w trzeźwości i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.

Keep Reading

PreviousNext