Przeskocz do treści

Ogłoszenia Parafialne

  1. 27 maja (niedziela) w kościołach naszej parafii odbędzie się peregrynacja relikwii św. Szarbela – po każdej mszy świętej odprawionej przez ks. Bartosza Rajewskiego, będzie możliwość ucałowania relikwii i modlitwy o uzdrowienie. Nie będzie mszy św. w sobotę, 26 maja w kościele w Hove.
  2. Uroczystość Bożego Ciała, obchodzona w Polsce 31 maja, a u nas przeniesiona jest na niedzielę 3 czerwca. Już w wigilię tego wielkiego święta w Eastbourne o godzinie 18 zapraszam na mszę świętą z uroczystą procesją. Proszę o obecność dzieci w strojach pierwszokomunijnych.
  3. Katecheza przygotowująca do rocznicy I Komunii odbędzie się 13 czerwca w Domu Polskim w Hove o godz 18.00, a w Crawley 14 czerwca o godz. 18 w kościele na Langley Green. Msze rocznicowe będą 16 czerwca (sobota) w Hove, a w  Crawley 17 czerwca.
  4. Zaczynam prowadzić zapisy dzieci, które chcą przyjąć Pana Jezusa po raz pierwszy w przyszłym roku. Proszę rodziców o nauczenie dzieci podstawowych modlitw i uczestnictwo we mszach świętych.
  5. Zapraszam chłopców, szczególnie tych, którzy są już po I Komunii Świętej, do służby ministranckiej. Specjalny kurs przygotowawczy dla nich odbędzie się w Hove/Brighton i  w Crawley pod koniec czerwca.
  6. Terminy obiadów w Domu Polskim – 10 czerwca i 8 lipca bezpośrednio po mszy św. niedzielnej. Cena obiadu £7.
ShareShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Scroll Up