Ogłoszenia Parafialne

W intencji zmarłych w naszej parafii odbędą się następujące msze święte i nabożeństwa:

Uroczystość ku czci Wszystkich Świętych – 1 listopada (środa). Msze święte w Domu Polskim o godz . 10.30; w Crawley o 18.00, w Hove (St George) o godz. 19.30.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – 2 listopada (czwartek). Msze święte w Domu Polskim o godz. 10.30 i 18.30

Wspólna modlitwa z poświeceniem grobów zmarłych na cmentarzach:
w Hove – 28 października ( sobota) od godz. 11.00.
w Brighton (Bear Road i Woodingdean) – 3 listopada (piątek) od godz. 11.30
w Crawley (Snell Hatch, The Dingle, West Green, RH11 7JB) – 8 listopada (środa) od godz.12

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Zachęcam do włączania się do wspólnego odmawiania różańca po mszach świętych albo przed nimi. W Crawley na różaniec parafianie spotykają się w soboty o godzinie 16 w kaplicy przy kościele na Langley Green.

2. W Crawley zapraszam na msze święte niedzielne o starej godzinie – 9.30.

3. Comiesięczne spotkania mężczyzn z grupy Świętego Józefa odbywają się w trzecie wtorki o godzinie 19.30 w Domu Polskim.

4. W piątek 27 października o godz. 19 zapraszam na mszę świętą z adoracją uwielbienia do St George's Church w Hove. Od godz. 18.00 okazja do spowiedzi (będzie trzech spowiedników).

5. Zbiera się grupa dorosłych pragnących przystąpić do sakramentów wtajemniczenia (chrzest, bierzmowanie, Eucharystia). Proszę o zgłoszenia zainteresowanych.

6. Zaczęły się już katechezy przygotowujące do I Komunii Świętej (w Brighton w środy o godz. 18, w Crawley, w czwartki o 18.30 oraz w Eastbourne w czwartki o 18). Proszę dzieci i rodziców o regularne uczestnictwo w mszach świętych.

7. Na kurs przedmałżeński zapraszam do Domu Polskiego 30 października (poniedziałek) o godz. 19. Jednocześnie informuję, że przy naszej parafii posługę doradcy życia rodzinnego zatwierdzoną przez Rektora Polskiej Misji Katolickiej pełni P. Karolina Kupis. Spotkania poradni rodzinnej odbędą się 18 listopada i 9 grudnia w Domu Polskim. By zgłosić się, należy wypełnić formularz na stronie: zapraszamy.poradnia.uk

8. Obiady w Domu Polskim: 8 października i 12 listopada po mszy św.

9. W sprawie wynajmu Domu Polskiego proszę o kontakt z Panią Prezes, Martą Stemplewską – tel. 07882975495.

10. Od kolejnego numeru naszej gazetki znajdzie się miejsce na ogłoszenia komercyjne o usługach parafian. Ofiary złożone za tę przysługę pokryją koszty papieru i druku.